Praca

Twój zakres obowiązków
  • wykonywanie dociepleń zarówno na wełnie jak i styropianie,
  • montaż i demontaż rusztowań,
  • dbanie o stanowisko pracy jak i o powierzone narzędzia.
Nasze wymagania
  • doświadczenie przy pracach na elewacjach,
  • dokładność i sumienność,
  • samodzielność,
  • umiejętność montażu i demontażu rusztowań,
  • umiejętność obsługiwania wyciągów elektrycznych oraz podnośników samojezdnych.
To oferujemy
  • zatrudnienie w firmie o renomowanej opinii,
  • umowę o pracę,
  • stanowisko wyposażone w odpowiednie narzędzia,
  • stałą pracę przez cały rok bez przerw zimowych,
  • pracę na terenie Trójmiasta i bliskich okolic,
  • solidne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz zaangażowania.
Zadzwoń 666 616 606 lub prześlij SMS zgłoszenie gotowości do pracy. Zadzwonimy i omówimy szczegóły rozpoczęcia pracy.
  • demontaż i montaż konstrukcji dachowych,
  • montaż zabezpieczeń,
  • montaż konstrukcji stalowych,
  • montaż płyt warstwowych,
  • montaż obróbek blacharskich,
  • utrzymywanie wysokiego standardu robót.
  • Doświadczenie w pracy przy montażu konstrukcji dachowych
  • Dokładność, terminowość i samodzielność w wykonywanych pracach
  • Wysoka motywacja ukierunkowana na realizację zadań
  • Dobra organizacja czasu pracy własnej
  • Zadzwoń 666 616 606 lub prześlij SMS zgłoszenie gotowości do pracy. Zadzwonimy i omówimy szczegóły rozpoczęcia pracy.

    Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.